Już podczas budowy domu, wraz z mężem postanowiliśmy także wybudować taras, na którym będziemy mogli się relaksować i podziwiać nasz przepiękny ogród. Wybudowanie tarasu polecam wszystkim, którzy budują swój własny ogród.

Zaprawa naprawcza do betonu i obyło się bez skuwania

zaprawa naprawcza do betonuJa wraz z mężem i dziećmi w ciepłe dni bez przerwy praktycznie spędzamy na tarasie. Mamy tu duży stół na którym jadamy wspólne posiłki, jak i na nasz taras zapraszamy także znajomych. Przez częste użytkowanie naszego tarasu, po kilku latach posadzka z betonu uległa degradacji. Tak więc, musiała zostać wykonana naprawa posadzki. Przez to, że ja z mężem i dziećmi się na tym nie znamy, zatrudniliśmy fachowców, zajmujących się taką usługa jak naprawa betonu oraz posadzek. Także już następnego dnia, po wezwaniu fachowcy od naprawy posadzki przybyli do naszego domu. Wykonali oni taka mieszankę, która podobno nazywa się zaprawa naprawcza do betonu. Dzięki temu, nie było konieczne skuwanie naszej betonowej posadzki i wykonywanie jej na nowo. Tak więc, fachowcy jak by to prostu powiedzieć, załatali powstałe dziury, wyrównali cały taras. My tylko musieliśmy czekać, aż zaprawa naprawcza do betonu zawiąże. Trwało to w sumie dzień, ale my woleliśmy poczekać kilka dni, aby nasza nowa posadzka na trasie była idealna, a nie posiadała jakieś nasze ślady.

Po naprawie posadzki na tarasie cieszymy się naszym ogrodowym pokojem na nowo. Znowu w ciepłe dni możemy spędzać tam czas wspólnie z rodziną, jak i zapraszać znajomych, na grilla lub inne uroczystości na łonie natury.