wycinka drzew-Bydgoszcz

Wycinka drzew potrzebna przed sprzedażą domu

Po dziadkach odziedziczyłam spory dom z ogrodem w miejscowości pod Bydgoszczą. Dom był dość zadbany, kilka lat po remoncie, ale z racji wieku dziadkowie nie byli w stanie dbać o bieżące prace. Ja z kolei nie mogłam w nim zamieszkać i zdecydowałam się go sprzedać.

Wycinka drzew oczyściła działkę

wycinka drzew-BydgoszczChciałam uzyskać za dom jak najwyższą cenę, dlatego musiałam poświęcić mu sporo pracy. Planowałam uprzątnąć go w kilka weekendów, ale ogrom pracy mnie przeraził. Dużo starych mebli i przedmiotów, kurze, pajęczyny, brud za kuchennymi szafkami, zapuszczony ogród. Zdecydowałam, że sama nie dam rady. Ze sprzątaniem pomogła mi firma sprzątająca z Bydgoszczy. Pracowałam razem z nimi przez kilka dni, w czasie których pozbyliśmy się niepotrzebnych staroci, a reszta została wypucowana na błysk. Po odświeżeniu kilku ścian, wypraniu dywanów i tapicerek i wyszorowaniu fug dom wyglądał prawie jak nowy. Potrzebna była też pielęgnacja ogrodów, tego przed domem i małego sadu, jak również wycinka drzew-Bydgoszcz i podcięcie kilku gałęzi. Ogród został starannie uprzątnięty, rabatki wypielone, a przycięty żywopłot prezentował się naprawdę stylowo. Gdyby pozwalała mi na to praca i gdybym nie miała już własnego nowego domu, sama bym chętnie tam zamieszkała, bo efekt przebił wszystkie moje oczekiwania i był naprawdę bardzo dobry.

Zapłaciłam sporo za usługę, ale opłaciło się. Dom został sprzedany za bardzo korzystną cenę, nawet zarobiłam na nim więcej, niż się spodziewałam, co mnie bardzo ucieszyło. Teraz w domu dziadków mieszka rodzina z dziećmi, które cieszą się z dużego domu i ogrodu.