stołki barowe

Stołki barowe do pokoju dziennego

Kiedy zajmowałam się kupowaniem mebli do mojego własnego domu to wiedziałam, ze z pokojem dziennym będę miała największe problemy. Na każde inne pomieszczenie miałam już gotowy pomysł.

Stołki barowe są oryginalne

stołki baroweMarzyłam o tym, by mieć sypialnię w stylu prowansalskim, pachnąca lawendą i pełną jasnych kolorów. Z łazienką tez poszło łatwo, bo wiedziałam że potrzebuję dużej kabiny prysznicowej i płytki w ciepłym, słonecznym kolorze. Kuchnia to gotowa zabudowa i blaty, do tego krzesła barowe dla dodatnia charakteru. Nawet te wspomniane stołki barowe szybciej znalazłam niż meble do pokoju dziennego. Nie miałam kompletnie pomysłu co z nimi zrobić. Nawet moja córka szybciej wybrała dla siebie meble młodzieżowe. Trzeba było koniecznie coś z tym zrobić, żeby zakończyć urządzanie domu i żeby wszystko do siebie pasowało. W końcu zaczęłam przeglądać różne portale internetowe na temat urządzania wnętrz, ale nic mi się specjalnie z tych modnych nowości nie podobało. Pokój dzienny powinien się podobać wszystkim domownikom, powinien być praktyczny i uniwersalny, więc najlepiej postawić na klasyczne rozwiązania. wstępnie pomalowaliśmy pokój na ciepły, kremowy odcień, ale jeśli meble by do niego nie pasowały to zawsze można je zmienić. Zdecydowałam się, ze najlepiej jest wejść do sklepu i kupić pierwsze meble jakie mi się spodobają. Im dłużej się człowiek zastanawia tym gorzej, bo wybór się powiększa, a my nie możemy się na nic zdecydować.

Kiedy tak chodziłam po sklepach to zobaczyłam meble systemowe. To najlepsze rozwiązanie! Wszystko w jednym kolorze, nie trzeba nic dopasowywać. I jeszcze kolor pasował! To był bardzo dobry zakup do pokoju dziennego.