Rozkładany stolik okolicznościowy do salonu

stolik okolicznościowy rozkładany

Jeżeli wybudowaliśmy własny, duży dom jednorodzinny, z pewnością wykończenie go ze stanu surowego do stanu pod klucz, będzie dość problematyczne. Musimy dobrze zastanowić się nad tym, jak zaprojektować konkretne pomieszczenia. Najwięcej problemów przynosi salon inaczej nazywany pokojem dziennym.

Stoliki rozkładane są praktyczne

stolik okolicznościowy rozkładanyMiejsce to ma bowiem pełnić dwojaką funkcję. Po pierwsze – ma to być pomieszczenie reprezentacyjne. To tam bowiem będziemy przyjmować gości, jeśli ci nas odwiedzą. Zatem wypadałoby, aby salon był elegancki, stylowy. Aby po prostu robił wrażenie. Z drugiej strony – goście odwiedzają nas przecież raczej rzadko. Na co dzień to my sami będziemy przebywać w salonie, chcielibyśmy więc z pewnością, aby wypoczynek był naprawdę komfortowy. Czy da się połączyć elegancję z komfortem? Choć może wydawać się to trudne, nie jest tak. Wystarczy wiedzieć, gdzie szukać odpowiednich rozwiązań. Weźmy na przykład konieczność postawienia stołu w salonie – w dużym domu przecież możemy stworzyć oddzielne pomieszczenie na jadalnię, gdzie będziemy podawali obiad. Natomiast w salonie wystarczy jeden stolik kawowy. Ale jaki powinien on być? Obecnie największym zainteresowaniem cieszą się stoliki okolicznościowe rozkładane.

stolik okolicznościowy rozkładanyTo dlatego, że na co dzień nie musimy ich rozkładać, szerokość 65 cm i długość 120 cm wystarczy nam do tego, aby położyć dwie filiżanki kawy i ciasteczka, które zjemy z innym domownikiem. Natomiast gdy tylko zawitają goście, szybko i sprawnie rozkładamy stolik i tym sposobem na blacie jest więcej miejsca na kolejne filiżanki kawy. Jest to zatem rozwiązanie niezwykle praktyczne i chyba lepszego nie znajdziemy. Takie stoliki okolicznościowe wykonywane są z różnych materiałów, jeśli zależy nam na klasyce, możemy zdecydować się na stolik z płyty mdf lub płyty wiórowej lakierowanej. Będzie on doskonale naśladował wyglądem stolik drewniany. Takie stoliki dostępne są w szerokim wyborze kolorów, na przykład olchy, orzecha, buku czy gruszy polnej. Możemy wybrać też stolik okolicznościowy z półką, na której będziemy mogli przechowywać jakieś przedmioty codziennego użytku, może pilot od telewizora, swój telefon komórkowy czy gazetę, aby te przedmioty nie zabierały niepotrzebnie miejsca na blacie, skoro nie są aktualnie używane.

Nie da się ukryć, że takie stoliki okolicznościowe sprawdzają się znakomicie w pokojach dziennych. Obawą dla niektórych osób mogłaby być ich cena, jednakże takie stoliki dostaniemy już za około 200 złotych, jest to zatem niewielka kwota, gdyż w zamian otrzymujemy elegancję oraz komfort.

Rozkładany stolik okolicznościowy do salonu
Przewiń do góry

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /domains/olusha.pl/public_html/wp-includes/functions.php on line 4669