klimatyzatory lg

Nowoczesne, ciche klimatyzatory LG

Firma LG od blisko dziesięciu lat oferuje w sprzedaży klimatyzatory, które z powodzeniem mogą być stosowane zarówno w dużych korporacjach, jak i małych mieszkaniach. Marka specjalizuje się zwłaszcza w produkcji klimatyzatorów pokojowych, które umożliwiają wygodny montaż ścienny.

Klimatyzatory w dwóch kolorach

klimatyzatory lgUrządzenia oferowane przez firmę wyróżniają się również na tle konkurencji wysoką energooszczędnością, która ogranicza zużycie energii nawet do 70%.Jakie modele klimatyzatorów oferuje nam dziś LG oraz jakie możliwości owe produkty nam zapewniają? Marka LG aktualnie posiada w swym asortymencie aż 28 modeli klimatyzatorów pokojowych, które można zamontować na ścianie. Nowoczesne klimatyzatory LG występują w dwóch kolorach (bieli oraz szarości), wyróżniają się również wąskim, ergonomicznym kształtem. Na szczególną uwagę zasługuje zwłaszcza najnowszy model klimatyzatora naściennego 3Way Soft Airflow. Zapewnia on delikatną, trzystopniową cyrkulację powietrza, które dociera do wszystkich zakamarków pomieszczenia i roznosi się po nim równomiernie. Model ten został również wzbogacony o kolorowe podświetlenie LED, które daje możliwość dostosowania koloru barw wedle uznania. Oświetlenie to idealnie sprawdza się zwłaszcza w przypadku dzieci, które boją się ciemności.

klimatyzatory lgModel ten wzbogacony jest również o dodatkową, pulsującą lampkę LED, która informuje nas o temperaturze panującej w pomieszczeniu oraz sygnalizuje wszelkie niepożądane usterki. Do obsługi klimatyzatora służy wygodny, okrągły pilot, który posiada dotykowy ekran. Sterownik ten pozwala nam ustalić m.in. siłę nawiewu, kierunek nawiewu, czas nawiewu, kolor podświetlenia LED oraz tryb automatycznego oszczędzania energii. Dzięki zastosowaniu specjalnych, delikatnych nakładek, urządzenie to pracuje bardzo cicho. Klimatyzator 3Way Soft Airflow posiada również podwójny filtr, który wychwytuje i zatrzymuje nawet najdrobniejsze cząsteczki kurzu. Producent klimatyzatora przyznaje również aż 10-letnią gwarancję na sprężarkę inwerterową, która stanowi główny rdzeń urządzenia i odpowiada m.in. za jego cichą i wydajną pracę. Model tego w pełni zautomatyzowanego klimatyzatora dedykowany jest więc wszystkim tym, którzy dbają o ochronę środowiska. Urządzenie posiada również najbardziej zaawansowany technologicznie filtr, który wykrywa wszelkie niepożądane przez alergików drobnoustroje oraz pyłki. Klimatyzator LG sprosta więc nawet największym wymaganiom, jest bowiem bardzo uniwersalny i posiada wszechstronne zastosowania.

Model ten można także rozbudowywać o dodatkowe nośniki nawiewu, które mogą chłodzić doraźnie wiele odrębnych pomieszczeń. Warto również podkreślić, że klimatyzatory LG dostępne są w większości polskich sklepów z elektroniką.