Nowe ogrodzenia kute w domu dziecka

ogrodzenie

Postanowiłam sobie, że skoro już mam pieniądze, przeznaczę je na coś dobrego. Pomyślałam, że pomogę tym, których nie stać na zmianę swojego otoczenia. Chciałam, żeby dom dziecka dostał coś ode mnie.

Warto zrobić nieraz coś dobrego jak choćby wymienić ogrodzenie w domu dziecka

ogrodzenieZazwyczaj kupuje się dzieciom zabawki, a ja jednak stwierdziłam, że zrobię coś innego. Widziałam, że jedna z takich placówek w Warszawie potrzebowałaby mieć ogrodzenia kute. Była ledwo ogrodzona jakąś leśną siatką i w kilku miejscach była ona nawet porozrywana. Zdecydowanie potrzebny był remont. W środku też co prawda przestrzeń prosiła się o zmianę sporej ilości rzeczy, ale pomyślałam, że od czegoś trzeba zacząć. Nikt nie dbał o zmiany na podwórku, a chciałam, żeby tam także było ładnie. Zmiany we wnętrzu aż tak konieczne nie były, bo kilka lat temu były przeprowadzone jakieś remonty. Postanowiłam później się tym zająć, o ile starczy mi funduszy w kolejnych miesiącach. Na początek poszły jednak Bramy-warszawa. Zaopatrzyłam w nowe placówkę domu dziecka i od razu przestrzeń wyglądała lepiej oraz bezpieczniej. Kupiłam także kilka huśtawek, żeby dzieci chętnie wychodziły na dwór. Poza tym potrzebne były nowe balustrady, bo można było wypaść z wysokiego tarasu, kiedy się człowiek o taką balustradę nieopatrznie oparł. Wszystko, co dało się zrobić na zewnątrz i na co wystarczyło mi pieniędzy oraz fantazji zostało zrobione.

Bardzo się z tego ucieszyłam, a dzieci też widziałam, że mają radość z nowych huśtawek. Poza tym planuję jeszcze w przyszłości kupić drabinki do wspinania się, ale to już później.

Nowe ogrodzenia kute w domu dziecka
Przewiń do góry

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /domains/olusha.pl/public_html/wp-includes/functions.php on line 4669