garaż trzystanowiskowy

Inwestorze! Czy masz miejsce na garaż trzystanowiskowy?

Podczas tworzenia planu inwestycji nie zawsze trzeba się hamować, jeśli chodzi o wielkość poszczególnych elementów składających się na tworzony obiekt mieszkalny lub handlowy. Przykładem elementu budynku, który może zostać rozbudowany w przypadku, gdy pozwala na to wielkość działki, jest wielkość garażu.

garaż trzystanowiskowy

Garaż w domku jednorodzinnym lub wielorodzinnym nie musi składać się tylko z jednego stanowiska. Oczywiście: garaż jednostanowiskowy jest jednym z najczęstszych i najpraktyczniejszych rozwiązań wdrażanych w życie przez inwestorów i architektów. jednak jeżeli działka jest większa i można zaplanować na niej coś większego, czemu nie postawić na praktyczniejsze myślenie wliczające projekty garaży dwustanowiskowych? Albo jeszcze więcej: projekty garaży trzystanowiskowych?
Tego typu projekty domów parterowych, oparte na dużej ilości stanowisk w garażu, to rozwiązanie dobre dla klientów posiadających więcej niż jeden samochód: odnajdą się tutaj wielbiciele motoryzacji, jak również kolekcjonerzy aut, wielbiciele samochodów, posiadacze dużej rodziny, bogaci inwestorzy, właściciele domowych komisów samochodowych albo domowych warsztatów, u których przewija się wiele aut w ciągu miesiąca.
Większe garaże z dodatkowym pomieszczeniem gospodarczym i stanowiskami dla wielu aut stanowią atrakcyjne rozwiązanie dla każdej z tych grup klientów, rozwiązują ich problem z miejscem, a nawet często po zakupie inwestycji pełnią rolę „ulubionych pomieszczeń” domu.

Część takiego garażu może również z powodzeniem pełnić rolę zaplecza gospodarczego w domu, po odpowiedniej – również estetycznej – aranżacji pomieszczenia oprócz samochodów można tam umieszczać sprzęty gospodarcze, większe urządzenia, elementy warsztatowe i wszystkie domowe elementy, które tak często zajmują miejsce w piwnicy. W związku z tym projekty garaży dwu- i więcej stanowiskowych to atrakcyjna propozycja i warto się nad nimi zastanawiać.