dom z bali

Gdy mężczyzna buduje dom

Wielu mężczyzn ma w sobie żyłkę majsterkowicza. Czasami ogranicza się to jedynie do okazjonalnej naprawy zepsutego żelazka czy też delikatnym ulepszeniu swojego motoru. Jednak w niektórych przypadkach może się okazać, że nasz ukochany zdecyduje się na własnoręczne stworzenie czegoś większego – jak choćby wybudowanie nam domu.

Zasadzić drzewo i postawić dom z bali…

dom z baliNie musi być to od razu duży dom mieszkalny, a jedynie niewielki dom z bali, który postawiony na działce, będzie nam służył za miejsce do spędzania rodzinnych weekendów i wakacji. Jeżeli usłyszymy już taką propozycję, nie odrzucajmy jej. Całoroczne domy z bali to doskonałe rozwiązanie problemu braku miejsca do spania. Można do nich z łatwością podłączyć wszelkie media i zamontować ogrzewanie, dlatego drewniane domy z bali mogą służyć nam przez cały rok, jeżeli zajdzie taka potrzeba. Wyobraźmy sobie minę naszych dzieci, kiedy dowiedzą się, że święta Bożego Narodzenia spędzą nie tak, jak zawsze, a w wybudowanym przez tatę domku. Kiedy tylko wstanie wigilijny poranek, dzieci opuszczą nasz dom z bali, by ulepić bałwana, który będzie zaglądał przez okno, kiedy sami będziemy spożywać wigilijną wieczerzę. Nie należy również obawiać się, że domy z bali w jakikolwiek sposób ustępują w swej solidności domom murowanym.

Jeżeli tylko będziemy o nie odpowiednio dbać, z całą pewnością będą służyły nam przez długie lata i staną się miejscem wielu spotkań rodzinnych, podczas których będzie rozbrzmiewał radosny, dziecięcy śmiech oraz dźwięk sztućców, a wszędzie wokół panować będzie radość i rodzinne ciepło.